Regulamin sklepu

 Sklep internetowy, działający pod adresem www.top-music.pl/sklep, prowadzony jest przez  Firmę Handlową "TOP-MUSIC"  z siedzibą w Łukowie 21-400 ; ul. Warszawska 1A.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Wszystkie produkty na naszej stronie są jedynie przedstawieniem oferty handlowej więc może się zdażyć, że w danym momencie dany produkt będzie niedostępny od ręki (oczekiwanie na dostawę, towar sprowadzany na zamówienie).  Nie może być to jednak podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń.

Po złożeniu zamówienia przez stronę internetową klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu i o dostępności towaru.

Realizację zamówienie rozpoczynamy od momentu jego wpłynięcia do sklepu internetowego.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon fiskalny. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie +48 257986751 lub e-mailem na adres sklep@top-music.pl. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki (dokładny opis  koszty dostawy). Nie dotyczy to towarów, które w opisie posiadają klauzulę "Darmowy transport"  Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;
  • przelewem on-line: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Tpay
  • przelewem bankowym na konto sklepu
  • bezpośrednio gotówką w siedzibie firmy.

 Płatność za przesyłki zagraniczne ustalana jest indywidualnie.

Sklep Top-Music  nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru lub realizacji zamówienia, wynikające z błędnie podanego przez Klienta lub niedokładnego adresu dostawy. Jeśli paczka zostanie odesłana do naszego sklepu (z powodu podania błędnych danych, odmowy odebrania przesyłki itp.) Klient zostanie obciążony kosztami transportu.

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. (UWAGA - nie dotyczy to towarów sprowadzanych na specjalne zamówienie klienta). Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać z wypełnionym >>> formularzem zwrotu towaru <<< oraz paragonem zakupu. Jak tylko towar dotrze do sklepu jest sprawdzany, czy nie nosi śladów użytkowania. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Towary zakupione w zestawach promocyjnych mogą zostać zwrócone tylko w całości - nie można zwrócić tylko niektórych części zestawu.

Towar należy sprawdzić niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien najpierw powiadomić o tym fakcie sprzedawcę , a następnie odesłać go na adres sklepu F.H."TOP-MUSIC" ul. Warszawska 1A , 21-400 Łuków . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz informacją o usterce. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 kolejnych dni  od daty wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

F.H. TOP-MUSIC dołożyła wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie może tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z przedstawicielem naszej firmy.

Adres do korespondencji e-mail: sklep@top-music.pl

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem