Początek

TOP-MUSIC swoją historię rozpoczął w 1991 roku

Wtedy to stawiając czoła wyzwaniom w nowej tworzącej się rzeczywistości dokonaliśmy wpisu do rejestru podmiotów gospodarczych. Początki były różne, szukaliśmy dla siebie miejsca i pomysłu. Dość szybko profil firmy skoncentrował się jednak na naszej pasji – muzyce. W 1993 roku otworzyliśmy stacjonarny sklep muzyczny w którym rozpoczęliśmy sprzedaż fonografii i gadżetów muzycznych. Zamiłowania biegły jednak w kierunku instrumentów muzycznych. Powoli więc zaczęliśmy wprowadzać pierwsze gitary i keyboardy do których z biegiem czasu dołączały kolejne grupy instrumentów i akcesoriów. W miarę rozbudowy nowego profilu kurczył się stan płyt CD i innych nośników z nagraniami audio. Następnie do oferty dodaliśmy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy.


W 2001 roku całkowicie rozstaliśmy się z branżą fonograficzną by skupić się już wyłącznie na obecnym profilu działalności. W miarę zdobywania doświadczeń uczestnicząc w szkoleniach, jeżdżąc na pokazy, targi muzyczne organizowane zarówno w Polsce jak i za granicami zajęliśmy się również projektowaniem oraz montażem nagłośnienia obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, obiekty sakralne, hale sportowe, puby, bary, restauracje sale konferencyjne oraz dyskoteki.

Czas mijał, zmienia się otaczająca rzeczywistość.
Czas na zmiany

Czas mijał, zmienia się otaczająca rzeczywistość

Powstała i rozwinęła się sieć internet. Początkowo służyła nam ona do pozyskiwania informacji lecz nie wiadomo kiedy stała się narzędziem do poszerzenia grona odbiorców. Dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep on-line: www.top-music.pl

Nowy pomysł

Wyspecjalizowany sklep - ukulele4U

W miarę jak nasz oferta zaczęła się mocno powiększać zwłaszcza w kierunku instrumentów ukulele i akcesoriów do nich wpadliśmy na pomysł aby wyselekcjonować ten asortyment i umieścić go w osobnej ofercie przejrzystej i wyspecjalizowanej. Pozwalającej w łatwy sposób dokonać wyboru czy zdobyć potrzebne informacje. Tak w nowej domenie poświęconej wyłącznie ukulele uruchomiliśmy sklep internetowy: www.ukulele4u.pl . Dziś widzimy, że był to świetny pomysł. Świadczy o tym olbrzymia rzesza zadowolonych klientów z którymi pozostajemy w stałym kontakcie.

Ukulele4U
Zapraszamy do nas

Gdzie nas znaleźć?

W chwili obecnej jesteśmy dla Was do dyspozycji w sklepie stacjonarnym w Łukowie na ulicy Warszawskiej 1A, gdzie można naocznie zobaczyć i przetestować oferowane instrumenty

W sieci jako: www.top-music.pl i www.ukulele4u.pl a także na naszych profilach w portalach społecznościowych Facebook i Instagram.

Ukulele4U Top Music

Daj się ponieść muzyce

Przejdź do sklepu

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem